Този сайт използва "бисквитки" единствено за да се създаде сесия за ползването му!
С използването на този сайт вие се съгласявате с употребата на "бисквитки"!   Разбрах
{{COOKIES}}   OK
koli4ka
Няма добавени продукти във вашата количка!
Настолни компютри ESD Memory Flash cards Input Devices - Keyboard Box Networking - Cables Port Replicator Controller ( HBA ) Input Devices - Keyboard ODD DVD-RW Input Devices - Pointing Device Input Devices - Keyboard OEM Server options Warranty Extension VL Cloud computing SaaS Cleaning Articles Процесори за сървъри Memory USB flash Multimedia - Speaker Car Accessories HDD Desktop Connector Car Video Recorder Mounting Hardware PC Desktop Kit Multimedia - Audio System Други монитори LCD Multiboard Accessories Blenders Soft. Unsorted application Multicookers System Service&Support Преносими компютри Magnetic Tape Media Multimedia - Portable Recorder Fans USB Hub Power Adapter Networking - Router OEM Server Disk kit Multimedia - Speaker Bluetooth SSD Client Optane Smartphone Accessories Multimedia - Recorder Various Accessories Security - Surveillance Video Recorder Grills Networking - Range Extender GPS Navigator Multikitchens Floppy Disk Drive Soft license. OS for Server Security - Surveillance System Accessories Video Card OEM Server PC NUC Video Conferencing Solution Multimedia - Speaker Wi-Fi Controller Card OEM OS for PC Disk kit Network Interface Card Power Battery Chargers and batteries SSD Server Optane Gaming Desk Memory Server Optane Box OS for PC PC all in one Graphics Processing Unit Памети за настолни компютри CPU Desktop Сървъри Cooling System Gaming Mouse Beverages Accessories HDD NAS SSD Server Gaming Accessories Wireless Charger Mouse Pad Flash Memory Peripherals I/O Adapter PC NetTop Cables HDMI Storage Enterprise Cables VGA Cable Multimedia - Microphone Smart Watch HDD Video Surveillance Server accessories Gaming Controller PC Tablet Soft license. Virtualization Networking - Switch Box Power Bank Box Server OEM OS for PC Memory Desktop Optane Networking - Wide Area Network Card Service. Support Input Devices - Keyboard Touch HDD Server Controller ( RAID ) Memory Server RC Models Soft license. Management suite Promotion Materials Multimedia - Headset Gaming Chair Mobile accessories Video adapters VL Server Networking - Channel Service Unit Various Spare Parts Unspecified SSD Client HDD External IP Camera Networking - Wireless Access Point Gaming Keyboard Cooling stand for Notebook Adaptors Networking - Wireless Outdoor Access Point Software OS server PC mobile options PC Chassis Carrying Case Gaming Headset Аксесоари за настолни компютри Web Camera Server Cooling Sound Card Networking - Security Appliance Soft License. Mobility Suite Rack Main Board Server Tools Cables USB Smartphone Input Devices - Mouse Box Input Devices - Keypad HDD Docking Station Controller ( RAID ) - Accessories HDD Mobile Gaming Microphone Kettles Networking - Wireless Card ODD Mobile DVD-RW iPad accessories Power Supply Unit Bluetooth Headset Power - UPS Network Switch SSD External TWS Bluetooth Headsets Box Office applications Networking - Accessories Networking - Transceiver Network Management and Service Software Server Chassis PC Tablet Windows AirPods Accessories Network Storage Device Box Games Memory Mobile Дънни платки за настолни компютри Unmatched Rosetta Incoming Други монитори LED Input Devices - Mouse HDD Cabinet Multiboard Монитори Компютри Монитори > Медицински монитори Дисплеи Индустрия IT решения > Индустриални компютри Монитори > Гейминг монитори Стойки Индустрия IT решения > Индустриални таблети Образование IT решения > Компютри за образованието Аксесоари Образование IT решения > Аксесоари за образованието Монитори > Преносими монитори Мултимедийни проектори > Home Cinema проектори Digital Signage Софтуер Индустрия IT решения > Индустриални монитори Образование IT решения > Интерактивни дисплеи за образованието Мултимедийни проектори > Инсталационни проектори Компютри > Киоск Монитори > Тъчскрийн монитори за вграждане Мултимедийни проектори Военна IT техника Графични таблети Индустрия IT решения > Термокамери Индустрия IT решения > Индустриални монитори за вграждане Телевизори > Digital Signage телевизори Дисплеи > Бизнес дисплеи Мултимедийни проектори > Mобилно кино Стойки > Стойки за дисплеи Стойки > Стойки за монитори Стойки > Аксесоари за стойки Индустрия IT решения > Индустриални дисплеи Мултимедийни проектори > Лампи за мултимедийни проектори Смарт устройства Мултимедийни проектори > Екрани за мултимедийни проектори Стойки > Стойки за тъч компютри Индустрия IT решения Монитори > Home/Office препоръчани Монитори > Удължени гаранции за монитори
Производители от категория Network Interface Card

Network Interface Card

Брой резултати: 60
Страница 1 от 2
MELLANOX
AS MCX4121A-ACAT
img
Mellanox ConnectX-4 Lx EN network interface card, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0...

попитайте за цената
D-LINK
AS GO-USB-N150
img
D-Link Wireless N 150Mbps Easy USB 2.0 Adapter

попитайте за цената
MELLANOX
AS MCX4121A-XCAT
img
Mellanox ConnectX-4 Lx EN network interface card, 10GbE dual-port SFP+, PCIe3.0 ...

попитайте за цената
MELLANOX
AS MCX416A-GCAT
img
Mellanox ConnectX-4 EN network interface card, 50GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 x...

попитайте за цената
MELLANOX
AS MCX516A-GCAT
img
Mellanox ConnectX-5 EN network interface card, 50GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 x...

попитайте за цената
MELLANOX
AS MCX516A-CCAT
img
Mellanox ConnectX-5 EN network interface card, 100GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 ...

попитайте за цената
TP-LINK
AS TL-WN725N
img
NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Interna...

12.69 лв.
TP-LINK
AS TL-WN722N
img
NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Det...

17.66 лв.
TP-LINK
AS TL-WN821N
img
NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Ante...

17.66 лв.
TP-LINK
AS TG-3468
img
NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/1...

20.73 лв.
TP-LINK
AS TL-WN781ND
img
NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detacha...

21.35 лв.
AXAGON
AS PCEE-GRH
img
AXAGON PCEE-GRH PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

22.08 лв.
TP-LINK
AS TAPO P100(1-PACK)
img
Tapo mini smart plug P100, 220-240V, 50/60Hz, 802.11b/g/n wifi connection, onboa...

22.47 лв.
TP-LINK
AS TL-WN822N
img
NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps...

23.22 лв.
TP-LINK
AS ARCHER-T2U-NANO
img
TP-Link AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2....

23.22 лв.
AXAGON
AS PCEE-GR
img
AXAGO PCEE-GR PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

23.53 лв.
TP-LINK
AS UE300
img
USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit so...

26.92 лв.
AXAGON
AS ADE-XA
img
AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI Adapter

27.38 лв.
TP-LINK
AS TL-WN881ND
img
NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Det...

28.48 лв.
INTEL
AS 7265.NGWWB.W
img
Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

51.93 лв.
INTEL
AS AX200.NGWG.DTK
img
Intel Wi-Fi 6 (Gig+) Desktop Kit, AX200, 2230, 2x2 AX+BT, vPro

60.24 лв.
DELL EMC
AS 555-14773-14
img
Internal Dell Wireless 5570 (HSPA+) MiniCard SIM not included (Kit)

114.24 лв.
INTEL
AS I210T1BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging...

114.24 лв.
INTEL
AS I210T1
img
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1, retail unit

122.55 лв.
INTEL
AS EXPI9301CTBLK
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter, 1GB CT port, Ethernet, 10/100/1000Base-T, PCI-...

143.32 лв.
INTEL
AS EXPI9301CT
img
Мрежова Карта INTEL (Ethernet, 10/100/1000Base-T) С опаковка

143.32 лв.
INTEL
AS E10GSFPSR
img
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, 10GbE SFP+ SR module, 800nm, 0.3km (Dual Rate 10G...

226.40 лв.
INTEL
AS I350T2V2BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

413.34 лв.
INTEL
AS I350T2V2
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail unit

434.11 лв.
DELL EMC
AS 540-11148-14
img
Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

481.88 лв.
DELL EMC
AS 540-BBDS-14
img
Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server Adapter,Full Height,CusKit

519.27 лв.
INTEL
AS I350T4V2BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail bulk

537.96 лв.
INTEL
AS I350T4V2
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail unit

548.35 лв.
INTEL
AS X710DA2BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, 10GbE/1GbE dual ports SFP+, P...

600.28 лв.
INTEL
AS X710DA2
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, retail unit

621.05 лв.
DELL EMC
AS 540-BBDR-14
img
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

740.62 лв.
INTEL
AS XXV710DA2BLK
img
Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2, bulk

828.75 лв.
FUJITSU
AS S26361-F3961-L201
img
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

828.75 лв.
INTEL
AS X550T1BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, 5 Pack

828.75 лв.
INTEL
AS X550T1
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, Single Pack

828.75 лв.
DELL EMC
AS 540-BBDW-14
img
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

841.22 лв.
INTEL
AS X550T2BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, 10GbE dual ports RJ-45, PCI-E ...

849.53 лв.
INTEL
AS XXV710DA2
img
Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2, retail

870.30 лв.
INTEL
AS E10G42BTDA
img
Network Card INTEL X520-DA2 (Ethernet, 10 Gigabit SFP+, 2 ports)

870.30 лв.
DELL EMC
AS 540-BBDU-14
img
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

880.83 лв.
MELLANOX
AS MCX512A-ACAT
img
Mellanox ConnectX-5 EN network interface card, 10/25 Gbe dual- port, SFP28, PCI...

888.99 лв.
INTEL
AS E10G42BTDABLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, SFP+, 10GBase-X, 10GbE dual p...

891.07 лв.
INTEL
AS X550T2
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

891.07 лв.
INTEL
AS I350F2BLK
img
Мрежова Карта INTEL I350-F2 (PCI Express 4x, 10/100/100M, Gigabit Ethernet, 2 po...

1036.46 лв.
INTEL
AS X710DA4FHBLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, 10GbE/1GbE quad ports SFP+, P...

1119.55 лв.
INTEL
AS XL710QDA1BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk

1156.93 лв.
INTEL
AS X710DA4FH
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, retail unit

1161.09 лв.