Този сайт използва "бисквитки" единствено за да се създаде сесия за ползването му!
С използването на този сайт вие се съгласявате с употребата на "бисквитки"!   Разбрах
koli4ka
Няма добавени продукти във вашата количка!
Флаш памети Networking - Cables Настолни компютри Клавиатури Steamers ESD Port Replicator ODD DVD-RW Controller ( HBA ) Server options Warranty Extension Gaming Mousepads Cleaning Articles VL Cloud computing SaaS Процесори за сървъри PC Workstations Acc - Vacuum Cleaners HDD Desktop Аудио системи Car Video Recorder Car Accessories Connector Smart Power Plug Mounting Hardware Multimedia - Audio System Blenders System Service&Support Multicookers Multimedia - Portable Recorder Soft. Unsorted application Multiboard Accessories Преносими компютри Други монитори LCD Magnetic Tape Media Fans Networking - Router Toothbrushes USB Hub Power Adapter OEM Server Disk kit Gaming Set SSD дискове Smartphone Accessories Multimedia - Recorder Vacuum Sealers Various Accessories Multimedia - Soundbar Steam Mops Security - Surveillance Video Recorder Networking - Range Extender Grills Multikitchens Multiboard Software Floppy Disk Drive Soft license. OS for Server Security - Surveillance System Accessories PC Mobile Accessories GPS Navigator PC NUC Network Interface Card Video Card Memory Gaming DRAM Video Conferencing Solution Graphics Processing Unit Sous-Vide Box OS for PC OEM Server OEM OS for PC Disk kit Chargers and batteries SSD Server Optane Гейминг аксесоари Memory Server Optane Controller Card PC all in one PC for Gamers Power Battery Cellular Phone Cooling System Мишки CPU Desktop Сървъри PC NetTop Памети за настолни компютри Beverages Accessories HDD NAS Wireless Charger Mouse Pad Input Devices - Pointing Device Box I/O Adapter Storage Enterprise Cables HDMI Cables VGA Vacuum Cleaners PC Tablet Cable Smart Watch HDD Video Surveillance Server accessories Слушалки и микрофони Soft license. Virtualization Power Bank Box Server OEM OS for PC Memory Desktop Optane Networking - Wide Area Network Card Service. Support Ovens Security - Surveillance Kit Memory Server Multimedia - AV system HDD Server Air Purifiers Controller ( RAID ) Multimedia - PC Headsets Cold Plasma Emitter LED Lighting RC Models Soft license. Management suite Mobile accessories Acc - Air Purifiers VL Server Video adapters PC Tablet Cases Remote Control Various Spare Parts Networking - Channel Service Unit Unspecified IP Camera Външни дискове Networking - Wireless Access Point Networking - Wireless Outdoor Access Point Adaptors Cooling stand for Notebook Software OS server PC mobile options Desktop NAS Web Camera Аксесоари за настолни компютри PC Chassis Main Board Server Tools Carrying Case Server Cooling Acc - Steam Mops Sound Card Networking - Security Appliance Soft License. Mobility Suite Rack TV LED iPad accessories Kettles HDD Docking Station Controller ( RAID ) - Accessories Cables USB Smartphone Networking - Wireless Card Хард дискове за преносими компютри ODD Mobile DVD-RW Smart Kit ODD DVD-RW External Desktop Power Supply Unit Network Switch Networking - Accessories Acc - Dental care Server Chassis Power - UPS Box Office applications Networking - Transceiver Network Storage Device Network Management and Service Software AirPods Accessories PC for Multiboards Box Games Memory Mobile Други монитори LED Smart Heaters Multiboard Дънни платки за настолни компютри Кутии за хард дискове Unmatched Rosetta Incoming Acc - Multibakers/Grills Монитори > Гейминг монитори Монитори > Home/Office препоръчани Стойки > Аксесоари за стойки Дисплеи Аксесоари Стойки Монитори Образование IT решения > Интерактивни дисплеи за образованието Дисплеи > Бизнес дисплеи Компютри Монитори > Преносими монитори Монитори > Индустриални монитори Мултимедийни проектори > Портативни проектори Образование IT решения > Аксесоари за образованието Монитори > Монитори за видеонаблюдение Индустрия IT решения > Индустриални монитори Компютри > Тъчскрийн компютри Intel Индустрия IT решения > Индустриални компютри Мултимедийни проектори > Home Cinema проектори Образование IT решения > Компютри за образованието Телевизори > Digital Signage телевизори Мултимедийни проектори > Инсталационни проектори Мултимедийни проектори Монитори > Монитори за графичен дизайн Индустрия IT решения > Индустриални монитори за вграждане Индустрия IT решения > Индустриални таблети Монитори > Тъчскрийн монитори за вграждане Дисплеи > Тъчскрийн дисплеи за вграждане Digital Signage Софтуер Компютри > Киоск Военна IT техника Графични таблети Монитори > Медицински монитори Индустрия IT решения > Термокамери Мултимедийни проектори > Mобилно кино Стойки > Стойки за монитори Стойки > Стойки за дисплеи Индустрия IT решения > Индустриални дисплеи Мултимедийни проектори > Лампи за мултимедийни проектори Смарт устройства Стойки > Стойки за тъч компютри Индустрия IT решения Монитори > Удължени гаранции за монитори
Производители от категория Network Interface Card

Network Interface Card

Брой резултати: 66
Страница 1 от 2
TP-LINK
AS: TL-WN881ND
img
NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Det...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TG-3468
img
NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/1...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN722N
img
NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Det...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN725N
img
NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Interna...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN781ND
img
NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detacha...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN821N
img
NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Ante...

попитайте за цената
MELLANOX
AS: MCX4121A-XCAT
img
Mellanox ConnectX-4 Lx EN network interface card, 10GbE dual-port SFP+, PCIe3.0 ...

попитайте за цената
MELLANOX
AS: MCX416A-GCAT
img
Mellanox ConnectX-4 EN network interface card, 50GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 x...

попитайте за цената
MELLANOX
AS: MCX4121A-ACAT
img
Mellanox ConnectX-4 Lx EN network interface card, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0...

попитайте за цената
D-LINK
AS: GO-USB-N150
img
D-Link Wireless N 150Mbps Easy USB 2.0 Adapter

попитайте за цената
TP-LINK
AS: UE300
img
USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit so...

попитайте за цената
MELLANOX
AS: MCX516A-GCAT
img
Mellanox ConnectX-5 EN network interface card, 50GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 x...

попитайте за цената
MELLANOX
AS: MCX516A-CCAT
img
Mellanox ConnectX-5 EN network interface card, 100GbE dual-port QSFP28, PCIe3.0 ...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: ARCHER-T2U-NANO
img
TP-Link AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2....

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN822N
img
NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps...

попитайте за цената
TP-LINK
AS: TL-WN727N
img
NIC TP-Link TL-WN727N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Internal Ante...

13.45 лв.
AXAGON
AS: PCEE-GRH
img
AXAGON PCEE-GRH PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

22.37 лв.
AXAGON
AS: PCEE-GR
img
AXAGO PCEE-GR PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

23.85 лв.
AXAGON
AS: ADE-XA
img
AXAGON ADE-XA USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 Mini UNI Adapter

27.73 лв.
INTEL
AS: AX211.NGWG.NV
img
Intel Wi-Fi 6E AX211 (Gig+), 2230, 2x2 AX R2 (6GHz)+BT, No vPro

34.72 лв.
INTEL
AS: 7265.NGWWB.W
img
Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

54.25 лв.
INTEL
AS: AX200.NGWG.DTK
img
Intel Wi-Fi 6 (Gig+) Desktop Kit, AX200, 2230, 2x2 AX+BT, vPro – compatible with...

62.93 лв.
DELL EMC
AS: 555-14773-14
img
Internal Dell Wireless 5570 (HSPA+) MiniCard SIM not included (Kit)

119.35 лв.
INTEL
AS: I210T1BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging...

119.35 лв.
INTEL
AS: I210T1
img
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1, retail unit

128.03 лв.
INTEL
AS: EXPI9301CTBLK
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter, 1GB CT port, Ethernet, 10/100/1000Base-T, PCI-...

141.05 лв.
INTEL
AS: EXPI9301CT
img
Мрежова Карта INTEL (Ethernet, 10/100/1000Base-T) С опаковка

149.73 лв.
INTEL
AS: E10GSFPSR
img
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, 10GbE SFP+ SR module, 800nm, 0.3km (Dual Rate 10G...

236.54 лв.
BROADCOM
AS: BCM95719A1904AC
img
Broadcom NetXtreme BCM5719-4P (BCM95719A1904AC) SGL Quad-Port 1Gb RJ-45 Ethernet...

301.64 лв.
INTEL
AS: I350T2V2BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

431.84 лв.
INTEL
AS: I350T2V2
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail unit

453.54 лв.
BROADCOM
AS: BCM957412A4120AC
img
Broadcom NetXtreme P210p (BCM957412A4120AC) SGL NX-E Dual-Port 10GbE SFP+ Ethern...

499.12 лв.
DELL EMC
AS: 540-11148-14
img
Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

503.46 лв.
DELL EMC
AS: 540-BBDS-14
img
Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server Adapter,Full Height,CusKit

542.52 лв.
BROADCOM
AS: BCM957414A4142CC
img
Broadcom NetXtreme P225p (BCM957414A4142CC) 2x25GbE SFP28, PCIe3x8, Ethernet Ada...

553.37 лв.
INTEL
AS: I350T4V2BLK
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail bulk

562.05 лв.
INTEL
AS: I350T4V2
img
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail unit

572.90 лв.
INTEL
AS: X710DA2BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, 10GbE/1GbE dual ports SFP+, P...

627.15 лв.
INTEL
AS: X710DA2
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, retail unit

648.85 лв.
DELL EMC
AS: 540-BBDR-14
img
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

750.39 лв.
FUJITSU
AS: S26361-F3961-L201
img
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

865.86 лв.
INTEL
AS: X550T1BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, 5 Pack

865.86 лв.
INTEL
AS: X550T1
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, Single Pack

865.86 лв.
INTEL
AS: XXV710DA2BLK
img
Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2, bulk

865.86 лв.
DELL EMC
AS: 540-BBDW-14
img
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

878.88 лв.
DELL EMC
AS: 540-BBDU-14
img
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

892.44 лв.
INTEL
AS: E10G42BTDA
img
Network Card INTEL X520-DA2 (Ethernet, 10 Gigabit SFP+, 2 ports)

909.26 лв.
INTEL
AS: XXV710DA2
img
Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2, retail

909.26 лв.
INTEL
AS: E10G42BTDABLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, SFP+, 10GBase-X, 10GbE dual p...

930.96 лв.
INTEL
AS: X550T2
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

930.96 лв.
INTEL
AS: X550T2BLK
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, 10GbE dual ports RJ-45, PCI-E ...

930.96 лв.
INTEL
AS: I350F2BLK
img
Мрежова Карта INTEL I350-F2 (PCI Express 4x, 10/100/100M, Gigabit Ethernet, 2 po...

1082.86 лв.